ÇALIŞMALARIM / ÖZEL EĞİTİMLER

Borç Parayla Ödenmez

Borç Parayla Ödenmez

Tuna Tüner'in Türkiye'nin her bölgesinde yüzlerce insanla bire bir yaptığı çalışmaların getirdiği repertuar ve kullandığı çağdaş teknikler üzerine bina edilen büyük bir ihtiyacı karşılayacak, eşi benzeri olmayan; uzun zamandır borçlu olan kişiler için özel olarak hazırlanan bir eğitim:

 

Eğer sizin veya bir yakınınızın borçluluk sorunu varsa o halde sizin için şahane bir özel eğitim hazırladık. Borçluluk halinden kurtulmak isterseniz lütfen bu özel eğitimi dikkatle inceleyin:

 

BORÇ PARAYLA ÖDENMEZ!

Borçluluk halini sağlayan nedenlerden bazıları:

Göç

Kardeş kaybı

Sürekli düşüklerden veya beklentilerden sonra doğmak

Halk arasında tekne kazıntısı denen son çocuk olmak

Anne-Baba kaybıyla reislik üstlenen ilk çocuklar

Atalarda iflas

Derin hak etmeme duygusu

Miraslarda adaletsizlik

Geçmişte aile bireylerinin yaptığı haksızlıklar

Vb...

 

Borcunuz, gelirinizden fazla işe ve nedeni konusunda bildiğinizin ötesine gidemiyorsanız yukarıdaki nedenlerden daha fazlasının etkisi altında olabilirsiniz. Borçluluk sizi sürekli endişe halinde tutar, özgürlüğünüzü kısıtlar, gelecekle ilgili kaygılar üretir, bıkkınlık-yılgınlık, yorgunluk ve öfke yaratır...

 

Eğitimin Faydası:

Günümüzün en önemli sorunlarından birisi olan borçluluk haline yönelik bir çalışmadır. Çeşitli nedenlerle hepimizin bir takım borçları vardır ve bu durum birçoğumuzun hayat kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Borçluluk bir ruhsal haldir. Kendini sürekli tekrar eden ve her seferinde yorucu bir hal alan bu durumdan kurtulmak artık mümkün.

 

Söz konusu eğitim sizin borçlarınızı ödemeniz için bir kaynak olmayacak, borçlanma duygu durumunuzu önce fark etmenizi sonra da kontrol altına almanızı sağlayacaktır. Böylece borçlanma halinden kurtulmuş olmanızı ve geleceğe daha emin duygularla yaklaşmanızı hedeflemektedir.

 

Eğitmen-Danışman Tuna Tüner Türkiye'nin hemen hemen her kentinde gerçekleştirmiş olduğu eğitimlerde edindiği tecrübe, tanıştığı danışanlarından aldığı geri bildirimler ışığında borçluluk halinin kültürel ayrımının da farkına varmış ve söz konusu eğitimi yeni nesil eğitim içeriği ile harmanlayarak oluşturmuştur.

 

Eğitimin içeriği:

Borçluluk halini yaratan ruhsal durumların paylaşımı

Bireysel ve grup çalışmaları

Her katılımcının özel sorun tesbitinin yapılması ve çözümlenmesi.

Eğitim sonunda bolluk bilinci yaratma

Kişiye özel yaklaşım ve destek

 

Bu eğitim kimler için uygun:

Sürekli bir borçluluk hali içinde olanlar

Borçtan ve borçlanmaktan korkanlar

Çekirdek ailesinde sürekli borçluluk olanlar